Mediatorzy, stowarzyszenia i organizacje mediacyjne z listy stałych mediatorów Sądu Okręgowego w Poznaniu zapraszają na wydarzenie „Sztuka Mediacji – Mediatorzy dla Poznania”, zorganizowane we współpracy z Sądem Okręgowym w Poznaniu, w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji.

17 października 2018 r. w godzinach 16 -18 w Galerii Arsenał, Stary Rynek 6 w Poznaniu odbędzie się symulacja mediacji rodzinnej i gospodarczej.

Celem wydarzenia jest popularyzacja alternatywnych metod rozwiązywania konfliktów wśród mieszkańców Poznania.Akcji towarzyszy konkurs „Ręka Na Zgodę”. Dziesięć wyróżnionych prac będzie można zobaczyć w Sądzie Okręgowym w Poznaniu oraz w Galerii Miejskiej Arsenał podczas Tygodnia Mediacji w dniach od 15 do 19 października 2018 r.
Co się wydarzy?

Czy para w trakcie rozstania będzie w stanie ustalić najważniejsze dla nich sprawy: opieka nad dziećmi, spłata kredytu, podział majątku?

Czy partnerzy biznesowi osiągną porozumienie i będą kontynuować współpracę?

Co zrobi mediator, aby usprawnić komunikację między nimi?Na te pytania znajdą Państwo odpowiedź uczestnicząc w wydarzeniu.

Uwagi do tekstu prosimy zgłaszać na adres poczty elektronicznej: adwokat-spelak@wp.pl