Komisja Nowych Technologii i Informatyzacji przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Politechnika Poznańska ogłaszają wspólnie nabór uczestników do interdyscyplinarnego zespołu biorącego udział w tegorocznej edycji konkursu „Legal Hackathon – Technologia w służbie człowiekowi” odbywającego się w dniach od 3 do 5 czerwca 2022 roku.

„Legal Hackathon” to warsztaty programowania w interdyscyplinarnych zespołach, realizowane pod okiem doświadczonych mentorów, przeznaczone dla młodych adeptów szeroko pojętych kierunków informatycznych oraz prawniczych, interesujących się obszarem LegalTech i chcących zdobyć cenne doświadczenie zawodowe w zakresie programowania i projektowania nowoczesnych rozwiązań dla prawników w ich codziennej pracy. Wydarzenie odbywa się w formule konkursowej.

Serdecznie zachęcamy do nadsyłania swoich zgłoszeń:

  • studentów prawa,
  • aplikantów adwokackich,
  • studentów kierunków informatycznych (programistów, grafików).

Zgłoszenia (imię i nazwisko, nazwa uczelni, kierunek studiów, względnie rok aplikacji) prosimy przesyłać na adres knti@ora.poznan.pl, w tytule wiadomości podając: „Zgłoszenie Legal Hackathon 2022”.

Komisja Nowych Technologii i Informatyzacji przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu